vEdukacja Nabór szkoły ponadgimnazjalne

Aktualności

Informator 2016/2017 Zespół Szkół nr 1 Mszana Dolna "LEŚNA"

11.05.2016

Zespół Szkół nr 1 Mszana Dolna

OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2016/2017

TVP KRAKÓW - Technik informatyk w ZSP Ryglice - I miejsce w Polsce na poziomie szkół ponadgimnazjalnych Warszawa 2013

16.04.2016

Technikum informatyczne w Ryglicach jest jedną z najlepszych szkół w Polsce kształcących przyszłych techników w tym zawodzie. Przemawiają za tym liczne sukcesy naszych uczniów w ogólnopolskich olimpiadach (1 miejsce w Polsce rok 2013), mistrzostwo informatyki wśród szkół powiatu tarnowskiego, listy gratulacyjne, podziękowania od samorządu Powiatu Tarnowskiego podczas  XLI Sesji Rady Powiatu Tarnowskiego oraz bardzo wysokie wyniki z egzaminów z przygotowania zawodowego z poszczególnych kwalifikacji. Placówka posiada znakomicie wyposażone pracownie specjalistyczne oraz oprogramowanie i sprzęt do diagnozowania usterek.

W szkole działa Szkolna Akademia CISCO, w ramach której uczniowie mają możliwość uczestniczyć w kursach uzyskując międzynarodowe certyfikaty

Zapraszamy na przedmiotową stronę internetową:

www.informatyka.zspryglice.pl

 

Reportaż TVP Kraków o naszym technikum informatycznym

 

KIERUNKI GASTRONOMICZNE W ZSP RYGLICE

27.04.2016

 

Gimnazjalisto z Lubczy, Zalasowej, Woli Lubeckiej, Kowalowej - od sierpnia dwie trasy taniego i dogodnego dojazdu do Naszej szkoły!!!

05.05.2016

Pierwsze miejsce wśród szkół Powiatu Tarnowskiego dla technikum informatycznego w Ryglicach

11.05.2016

Yy

W I Powiatowym Konkursie informatycznym dla szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego, którego organizatorami byli: Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie, Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach oraz Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH - uczniowie Technikum Informatyczne w Ryglicach zajęli PIERWSZE MIEJSCE .

Źródło: Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie

Nagrodę wręczał Profesor dr hab. inż. Kazimierz Wiatr - Naukowiec, Dyrektor Naczelny CYFRONET AGH, Profesor AGH, Wychowawca, Senator RP

Gratulacje, podziękowania i medale na sesji Rady Powiatu dla Naszych uczniów

Podczas XLI Sesji Rady Powiatu Tarnowskiego wręczone zostały wyróżnienia, listy gratulacyjne oraz podziękowania od samorządu Powiatu Tarnowskiego nauczycielom, uczniom i działaczom społecznym, zasłużonym w ostatnich miesiącach dla społeczności powiatowej.

 

 

 

Poprzednia strona